iLUS LiFE.png

Sağlık & Güzellik alanında uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

HİZMETLERİMİZ

n6oYXBeHq54DPovDsI+7a89yUcVkY10OTLIvBGpOuaKDcXpoCBLuFoZQjVCklMeyhljb8mC9djlaSYurThHDICztRK

Mide Küçültme

Obezite şikayeti olan kişiler için geleneksel kilo verme yöntemleri iyi sonuç vermediyse ve hasta artık kendi başına kilo veremiyorsa, mide küçültme ameliyatı gibi cerrahi yöntemler düşünülebilir.

service-11.jpg

Saç Ekimi

Saçlar, özellikle erkeklerde genel estetik görünüme katkı sağlayan belirli unsurlardandır. Saç dökülmesinden muzdarip kişilerin durumlarından çok memnun olmadıkları anlaşılabilir bir durumdur.

service-16.jpg

Diş Tedavileri

Herkes parlak bir gülümseme ister ve artık günümüzde sarı, renksiz, çarpık dişleri ve diş boşluklarını kapatmak ve böylece onlardan kurtulmak çok kolaydır. Tüm ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

service-12.jpg

Estetik Cerrahi

Bir çok sebepten ötürü estatik cerrahiye ihtiyaç duyarız. Uzman kadromuz ile size en uygun estatik yöntemini belirler ve harekete geçeriz. Tüm tedavilerden önce bilgi almak için ücretisiz olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

service-15.jpg

Göz Tedavisi

Görme güçlüğü çeken insanlardan biri misiniz? Göz Lazer ameliyatına adım atmaya cesaret edin ve yeni bir hayata kavuşun!

wp3596008.jpg

Diğer Hizmetlerimiz

iLUS LiFE olarak bir çok alanda hizmet vermeye devam ediyoruz. Sağlık ve güzellik alanında uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Tedavi öncesi ve sonrası sınırsız destek için iletişime geçebilirsiniz.

Mide Küçültme

Harekete Geç!

Fitness Dersleri

Her An, Her Yerde

Sitemize Abone Olun, Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!