Mikro İğneleme Uygulaması

ESTETİK CERRAHİ

 İstediğiniz imaja sahip olun...

iLUS LiFE, sizi istediğiniz görünümü elde etmek için yardımcı olmaya hazır. İstediğiniz bölge için iletişime geçin ve hayallerinizi gerçekleştirelim.

Estetik Cerrahi konusunda uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

Kol Germe

Yaşlanmanın bir işareti veya büyük bir kilo kaybının sonucu, üst koldaki fazla deri sarkabilir ve gevşeyebilir. Bununla birlikte gelen estetik sorunlar ve şikayetlere herkes aşinadır.

Estetik görüntü bu durumdan etkilenenler için büyük sorunlar yaratır ve günlük yaşantının etkilenmesi de hastaların şikayet ettiği konulardan biridir.. Fazla deri veya dokunun boyutuna bağlı olarak, kol hareketleri kısıtlanabilir, ağrı ve diğer şikayetlere yol açabilir. Deri sürekli olarak vücudun üst kısmına sürtünür ve ağırlığından dolayı kolları kaldırmayı zorlaştırır. Bu durumlarda kol germe ameliyatı yardımcı olabilir.

 

Karın Germe

Sert ve düz bir karın, birçok kişinin ideal görünümünün bir parçasıdır. Özellikle büyük bir kilo kaybından veya hamilelikten sonra, genellikle büyük ölçüde genişleyen karın duvarı artık gerilemez ve sarkık deri ve cilt dokusunun oluşmasına sebep olur.

Spor ve sağlıklı beslenme, bu durumlarda artık sarkmayı tersine çeviremeyeceğinden, karın germe ameliyatı bir seçenek olabilir.

Meme Dikleştirme

Bir kadının memelerinin şekli ve dokusu yıllar içinde çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir. Yaşam boyunca gözle görülür derecede formunu kaybedebilir ve sarkabilir.

Bazı kadınlar için bu, psikolojik strese ve özgüven azalmasına neden olabilir. Fiziksel ve cinsel aktiviteler olumsuz etkilenebilir. Sarkan meme giderek bir sorun olarak algılanıyorsa, meme dikleştirme ameliyatı yardımcı olabilir.

Meme Büyütme

Kadın memesi, kadınların karakteristik yapısının en önemli özelliklerinden biridir – sahip olunan meme kişinin kendi hayalindekiyle bağdaşmadığında duygusal bir yük ve fiziki tatminsizlik oluşabilir.

Memenin çok küçük veya düzensiz şekilli olduğu algılanırsa, meme büyütme işlemi daha çekici bir görünüme giden yol olabilir.

Meme Küçütlme

Bir kadının memelerinin şekli ve büyüklüğü genetik sebeplere bağlı olmakla birlikte, diğer yandan da yağ içeriği ve hormon dengesine de bağlıdır. Bazı kadınlarda genç yaşta büyük memeler gelişebilir. Bu durumlarda fiziksel, ama aynı zamanda sıklıkla psikolojik stres ve problemler de ortaya çıkar.

Yüksek ağırlık çoğu zaman boyun, baş ve sırt ağrısına neden olur ve genellikle duruşa yansır. Bu durumda fiziksel aktiviteler genellikle sınırlanır ve buna ek olarak, yaş ilerledikçe meme esnekliğini ve elastikiyetini kaybetmesinden dolayı gevşeme ve sarkma görülür.

Meme küçültme ameliyatları, kişilerin yaşam kalitesini büyük ölçüde artırır ve her açıdan rahatlama sağlar.

Brazilian Butt Lift

Brazilian Butt Lift (BBL) denilen otolog yağ enjeksiyonu ile popo büyütme işlemleri giderek daha popüler hale gelmektedir. Bu prosedür güzel, dolgun bir popo ve aynı zamanda can sıkıcı fazla yağların ortadan kalkmasını sağlar.

Yüz Germe

Yıllar geçtikçe herkesin yüzü değişir. Bağ dokumuzun ne kadar güçlü olduğuna ve çevrese dış etkenlere bağlı olarak, yüzümüz giderek artan bir şekilde yaşlanma belirtileri gösterir ve artık kendimizi krem veya peeling gibi geleneksel evde uygulanabilen yöntemlerle koruyamaz hale geliriz. Kırışıklıklara ve kaz ayaklarına karşı sürdürülebilir bir şekilde kalıcı bir çözüm elde etmenin bir yolu cerrahi yüz germe işlemidir.

Zamanı biraz geri almayı kim istemez?

Vaser Liposuction

Vücut şeklinizden veya bölgese aşırı yağlardan şikayetçi olanlardan mısınız? Hemen hemen herkes en az bir veya daha fazla problemli alandaki yağlardan kurtulmak ister ve neredeyse bu inatçı fazla yağın herhangi bir diyetle ya da sportif faaliyetle erimeyebileceğini bilir.

Günümüzde oldukça popüler olan Vaser Liposuctionyöntemi ile ile vücudu uzun vadede şekillendirmek ve sinir bozucu yağlardan kurtulmak aslında mümkündür.

Yağ Enjeksiyonu

Zamanı geri alarak gençliğinize kavuşmak mı istiyorsunuz?

Son yıllarda yağ enjeksiyonu işlemlerinin popülaritesi oldukça artmıştır. Kendi yağ hücrelerinizin vücuttaki çöküntü ve çukur alanları doldurmak için ideal olması ve normal dolgu maddeleri yerine kullanıldığında yüz üzerinde yaşlanmayı geciktirici işlevi olması bu tedaviyi gün geçtikçe daha da tercih edilen bir yöntem haline getirmektedir.
Yüzünüzün yeniden genç görünmesini ve eski parıltısına sahip olmasını istiyorsanız Yağ Enjeksiyonu işlemi mükemmel bir seçimdir.

Hyaluronik asit gibi dolgu maddeleri yaklaşık bir ile bir buçuk yıl sonra etkisini kaybeder, bu nedenle vücudunuzda bulunan kök hücrelerle yağ enjeksiyonu çok iyi bir alternatiftir.

Jinekomasti

Birçok erkek jinekomast probleminden şikayetçidir, yani erkek memesi

Jinekomasti çok farklı sebeplerden dolayı ortaya çıkabilir ve bu problemi yaşayan kişilere büyük psikolojik ve fiziksel sorunlar yaratabilir.

Rinoplasti

Güzümüzdeki merkezi konumu sebebiyle burun çok fazla dikkat çeker ve genel estetik görünümümüz için önemli bir faktördür. Bu nedenle genellikle öz farkındalığımızda ve özgüvenimizde önemli bir rol oynar.

Burnunuzun şeklinden ya da boyutlarından mı şikayetçisiniz?

Burun estetiği ameliyatları, yüzdeki elementlerin birbirine daha uyumlu ve daha yumuşak görünmesini sağlarken bir yandan da burnun işlevselliği ile ilgili problemlerin ortadan kalkmasına yardımcı olabilir.

Bacak Germe

Yaşlanma belirtisi veya büyük kilo kayıpları sonucu bacaklarındaki deri fazlalığı ile mücadele eden herkes, beraberinde gelen sorunlara ve şikayetlere aşinadır.

Estetik görünüm, genellikle bu şikayeti olankişilerde büyük sorunlara neden olur ve günlük yaşamın da etiklendiği bazı hareket kısıtlamaları da karşılaşılan şikayetler arasındadır.

Fazla deri veya dokunun boyutuna bağlı olarak, en basit şeyleri yapmak daha zor hale gelir. Cilt sürekli birbirine sürtünür ve bazen yürümek veya koşmak bile bir yük haline gelebilir. Bu durumlarda bacak germe ameliyatı yardımcı olabilir.

Bacak germe ve yeni bir siz için adım atın!

Kulak Düzeltme

Tüm estetik işlemlerle ilgilili medicalfly’a güvenebilirsiniz. Partner klinik & doktorlarımızla görüştükten sizlere ücretsiz bir bilgilendirme yapmaktan ve tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Asimetrik, çıkıntılı veya özellikle büyük kulaklar, bu problemi yaşayan kişiler için büyük ölçüde estetik kaygı yaratır.

Bu durumlarda kulak düzeltme ameliyatları (otoplasti) yardımcı olabilir.

Mommy Make-Over

Hamilelik, anne adayına getirdiği mutluluk ile birlikte doğum sürecinde kadın bedeninde pek çok değişikliğe yol açar. Vücut bu süre zarfında olağanüstü bir değişim geçirir. Bu nedenle genellikle doğum sonrası vücutta çeşitli deformasyonlar olması ve doğumun izlerinin kalması şaşırtıcı değildir.

Bölgesel olarak deri sarkması, kilo alma ve hamilelikle ilgili cilt çatlakları hamileliğin yaygın sonuçlarıdır.
Ayrıca özellikle karın ve bel bölgesinde yerleşen fazla kilolara sıklıkla rastlanır.

Hamilelik sırasında sadece karın çevresindeki deri gerilmekle kalmaz, aynı zamanda karın kasları da genişler. Çoğu zaman bu, rahimin doğum sırasında önceki sıkılığını kaybetmesine neden olur.

Göğüsler de hem hamilelik sırasında hem de sonrasında büyür. Hamileliğin ikinci yarısı civarında başlayan süt üretimi, göğüslerin büyümesine neden olur ve olası bir emzirme dönemi genellikle göğüslere etki etmeden bırakmaz.
Bu tür sonuçlar yeni anneler için stresli olabilir. Mommy Make – Over olarak adlandırılan işlem, farklı müdahalelerin bir kombinasyonu ile hamilelik ve emzirme izlerinin düzeltilmesi üzerine hazırlanan, kişiye özel uyarlanmış bir prosedürdür.

Çoğunlukla karın germe ve göğüs cerrahisinin bir kombinasyonudur.

Karın germe sırasında sarkan deri tamamen çıkarılır ve göbek deliği yeniden şekillendirilerek vücut yapısına uygun şekilde konumlandırılır. Bu işlem sırasında karın kasları da sıkılaştırılır. Böylelikle genel olarak daha sıkı bir karın yapısı oluşturulur.

Emzirme sonrası formunu kaybeden göğüsler de implant ile büyütülebilir.

Şiddetli sarkıklık varsa ya implant ile ya da yeterli doku olması halinde implantsız olarak da memeler dikleştirilebilir.

Karın ve göğüste yapılan işlemlerin yanı sıra, hamilelik döneminde bel ve karın bölgesinde oluşan yağlar da alınabilir. İstenirse popo, yüz veya ihtiyaç hissedilen başka bölgelere alınan yağlar enjekte edilebilir.


 

360 Derece Germe

Büyük miktarda kilo kaybından sonra tüm vücuttaki dokularda şiddetli gevşeme olabilir. Önceden geniş ve iri olan bölgelerdeki cilt, özellikle de karın çevresi, genellikle tam olarak sıkılaşimaz ve sarkan doku kilo kaybını hatırlatacak şekildedikkat çekici olacaktır.

Cilt sadece karın bölgesinde değil, aynı zamanda sırt ve kalça bölgesinde de sarkıtysa 360 derece germe ameliyatları ideal bir seçenek olabilmektedir.