SAÇ EKİMİ

Saçlar, özellikle erkeklerde genel estetik görünüme katkı sağlayan belirli unsurlardandır. Gür saçlar; gençliğin, sağlığın ve canlılığın bir göstergesidir. Sonuç olarak saç dökülmesinden muzdarip kişilerin durumlarından çok memnun olmadıkları anlaşılabilir bir durumdur.

5c73eb3b61361f3308b91f26.webp

Erkekler bu durumdan kadınlardan çok daha fazla etkilenir. Erkeklik hormonu androjen nedeniyle tepe ve alın bölgesindeki saçlarda dökülme gözlemlenebilir. Başın arkasındaki ve şakaklardaki saçlar kalır, bu kalan ve dökülmeyen saçlar sayesinde dökülen alanlara ekim yapılabilmekte ve eski görüntünüze kavuşmanız mümkün olabilmektedir. FUE saç ekim, yöntemi ile uzun yıllara dayanan tecrübemizden faydalanabilirsiniz!

Detaylı ve ücretsiz ön görüşmeniz sonrasında Türkiye’de saç ekiminiz için istediğiniz tarihi sizin için ayıralım ve tüm süreci sizin için organize edelim.


Canlılığı Arttırın

Greftler FUE yöntemi ile çıkarıldıktan sonra hücre dokusu ve yapısının bakımı ve kornması için birçok tıbbi alanda kullanılan soğuk solüsyona yerleştirilir. Serbest radikaller ortadan kaldırılır ve greftlerin canlılığı arttırılır.
Burada dalgalanma olmaması gerektiğinden sıcaklık özellikle önemlidir. Bu nedenle bu, dijital bir termometre ile ölçülür.

Kısa bir aradan sonra hastanın üst baş bölgesi uyuşturulur.

Bir sonraki adıma doğru yaklaşım çok önemlidir ve nihai sonucun başarısını ve görünümünü belirler. Bu nedenle, bu adımın çok fazla deneyime sahip bir uzman tarafından gerçekleştirilmesi çok önemlidir:
Bir ekstraksiyon iğnesi ile ekim yapılacak alanda küçük kesiler açılarak greftlerin kademeli olarak yerleştirildiği kanallar oluşturulur.

 


Neden saç ekimi?

Araştırmalar aslında saçımızın görünüşünün ne kadar önemli olduğunu ve “erkeği gösteren saçtır” inanışının yaygın olduğunu göstermektedir. Bunlar ilk bakışta hayati, çekici veya bakımlı olup olmadığınıza karar vermenize yardımcı olan sinyallerdir.

Buna göre, saç dökülmesinden etkilenen kişiler durumlarından büyük ölçüde muzdariptir.

Türkiye’de saç ekimi için ilk irtibat noktanız biziz. Partner kliniklerimiz dünya çapında çok yüksek bir üne sahiptir ve en iyi tıbbi standartları sundukları kanıtlanmıştır. iLUS LiFE, ilk günden itibaren size eşlik etmekten, her adımda size destek vermekten ve dilerseniz tüm organizasyonu sizin için gerçekleştirmekten mutluluk duyar.